Ve čtvrtek 21. 5. se výběr školy zúčastnil Pražského přeboru škol v orientačním běhu, který se letos konal v Hodkovičkách.
Všech osm statečných závod úspěšně dokončilo.
Skvělou formu potvrdila Rebeka Pospíšilová, která svou kategorii D3 vyhrála a získala zlatou medaili!
Gratulujeme a všem závodníkům děkujeme za účast a vzornou reprezentaci školy.